Implantologia


implantologia

Zęby jak naturalne

Implantologia to najlepszy sposób na uzupełnienie brakujących zębów. Stosujemy je zarówno dla pojedynczych braków zębowych jak i całkowitych. Na wykonane przez nas uzupełnienia protetyczne na implantach dajemy 10-letnią gwarancję.

– Anna Szczepańska-Gola

Cennik implantologii

Poznaj ceny leczenia implantologicznego i spotkaj się z implantologiem w gabinecie Alfadent.

Sprawdź nasze ceny i promocje!

implantologia w Alfadent

implantologia w klinice Alfadent

Przed zabiegiem

Zaczynamy od wizyty, podczas której dowiesz się czy możesz mieć wszczepione implanty. Ocenimy Twoje potrzeby i wykluczymy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu wszczepienia implantów. Każdy pacjent musi być poddany badaniom lekarskim. Gwarantują one wyeliminowanie wszelkich niebezpieczeństw i zagrożeń związanych wszczepieniem implantów.

Zabieg

Uzupełnienie za pomocą implantu polega na zastosowaniu specjalnej tytanowej śruby w miejscu korzenia i wykonania na niej ceramicznej korony, która do złudzenia przypomina naturalny ząb. Zabieg implantologiczny nie wymaga szlifowania zębów obok, jest naprawdę szybki i całkowicie bezbolesny.

Zadzwoń, odpowiemy na wszelkie pytania


implant

implanty


Po zabiegu

Implanty nie sprawiają żadnych trudności podczas jedzenia pokarmów ponieważ odczuwalne są jak własne zęby.

Dowiedz się więcej przez telefon

SPOKOJNIE, ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE TWOJE PYTANIA

Chcesz wiedzieć więcej?

NIE CZEKAJ I ZADZWOŃ DO NAS

implantologia w gabinecie Alfadent

ICX Templant®

ICX-Templant® to nowy rozdział w historii implantologii stomatologicznej. Precyzja połączenia stożkowego z wewnętrznym hexem by zapewnić bezpieczeństwo. Powierzchnia SLA dla szybkiej i pewnej osteointegracji. Łączniki kątowe do 40 stopni dla wzorowej elastyczności.

implantologia w Alfadent

Alpha Bio Tec

Izraelskie implanty Alpha Bio Tec nadają się do wszystkich rodzajów kości i dostępne są w różnych długościach i średnicach. Alpha-Bio Tec opracowała doskonałą powierzchnię NanoTecTM dla swoich implantów, która znacznie przyspiesza i usprawnia proces Osseointegracji, skraca czas gojenia, zapobiega powikłaniom i zapewnia trwałość implantów na lata.

Najnowsze rozwiązania implantologiczne

Stale podnosimy nasze kompetencje. Jacek Bednarski, stomatolog, który w Alfadencie przeprowadza zabiegi z zakresu implantologii stale rozwija swoją wiedzę w oparciu o najnowsze kursy implantologiczne.

Umów wizytę

Najczęściej zadawane pytania przez naszych pacjentów:


Co to jest implant?

Implant to jest niewielka śruba, która zastępuje korzeń zęba. Implant to nie jest pełny ząb. Jest początkiem rekonstrukcji zęba. Do implantu (śrubki) przytwierdzona jest porcelanowa korona.

Czy po zabiegu będę odczuwać ból?

Przez kilka dni po zabiegu operowana okolica może być wrażliwa, poza tym może pojawić się niewielki obrzęk. Wielu pacjentów nie potrzebuje następnego dnia żadnych środków przeciwbólowych.

Jak długo będą służyć protezy na implantach?

To zależy w dużej mierze od higieny jamy ustnej ich właściciela. Dobra higiena i regularne wizyty kontrolne połączone z profesjonalnym czyszczeniem zębów pozwolą korzystać z uzupełnień protetycznych przez długi czas.

Czy palacze mogą mieć wszczepione implanty?

Tak, jednak muszą pamiętać, że palenie to czynnik ryzyka powodujący, że uzupełnienia protetyczne na implantach będą miały krótszą żywotność.

Wybierz się do nas na wizytę kontrolną

Bezpłatnie zbadamy stan Twojego uzębienia
Sprawdź dojazd

Wygodny dojazd z całego Śląska