Misja Alfadentu

Naszą misją jest tworzenie najbardziej przyjaznego dla pacjenta gabinetu stomatologicznego i ortodontycznego na Śląsku.

Nasz zespół

Klaudiusz Pacha

Klaudiusz Pacha

Lekarz stomatolog

Założyciel i właściciel NZOZ Alfadent. Doświadczony stomatolog, który od 25 lat buduje markę Alfadent. Stale podwyższa swoje kwalifikacje, uczestnik licznych szkoleń z zakresu wykorzystania nowoczesnych technologii w stomatologii.

Andrzej Dyduch

Dr n. med. Andrzej Dyduch

Lekarz stomatolog

Ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w 2009 roku. W latach 2010-2014 uczestnik Stacjonarnych Studiów Doktoranckich Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2014 roku otrzymał tytuł doktora nauk medycznych. Autor prac naukowych oraz publikacji w recenzowanych czasopismach stomatologicznych. Reprezentuje już trzecie z kolei pokolenie stomatologów. Uczestnik licznych kursów specjalistycznych w Polsce i za granicą. Zainteresowany nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii i implantologii.

Dominika Piechocińska

Dominika Piechocińska-Mirecka

Lekarz stomatolog

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny, od 2009 roku pracuje w gabinecie Alfadent. W latach 2009 do 2012 pracowała na Katedrze Chirurgii Szczękowo – twarzowej w Katowicach, gdzie była studentką Stacjonarnych Studiów Doktoranckich. Jest szczególnie zainteresowana ortodoncją, stomatologią zachowawczą i chirurgią, a swoje kompetencje podnosi na konferencjach i szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jako jedna z niewielu lekarzy na Śląsku prowadzi leczenie ortodontyczne aparatami Clear Aligner.

Anna szczepańska

Anna Szczepańska-Gola

Lekarz stomatolog

Ukończyła Oddział Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w roku 2009. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką oraz implantologią. Szczególny nacisk kładzie na podnoszenie kwalifikacji zawodowych z tej dziedziny .Ukończyła Curriculum Implantologii Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Jest członkiem DGOI (Deutsche Geselschaft fuer Orale Implantologie) i ICOI (International Congress of Oral implantologists) Dzięki biegłej znajomości języka niemieckiego prowadzi leczenie pacjentów zagranicznych.

Marzena Misiak

Marzena Misiak-Grzybowska

Lekarz stomatolog

Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Głównym obszarem zainteresowań jest stomatologia zachowawcza, chirurgia, protetyka. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych. Ambitna, skrupulatna, stawia na rozwój i nowoczesne rozwiązania. Łączy wiedzę i umiejętności z najnowszymi metodami leczenia, aby zapewnić kompleksowość usług. Priorytetem w codziennej pracy jest rozmowa z pacjentem i indywidualne podejście.

Marta Borówka- Michalak

Lekarz stomatolog

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Główny obszar zainteresowań to stomatologia estetyczna oraz protetyka i właśnie w tych dziedzinach nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych. Doskonale nawiązuje kontakt z najmłodszymi pacjentami i chętnie podejmuje się ich leczenia. Dba o komfort pacjenta, zapewniając atmosferę zaufania i zawsze starając się o indywidualne podejście do każdego przypadku.

Michał Kominko

Mikołaj Kominko

Lekarz stomatolog

Absolwent Oddziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Interesuje się endodoncją, protetyką oraz stomatologią estetyczną. Nieustannie poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Zawsze szuka optymalnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta. Konsekwentnie podąża za najnowszymi rozwiązaniami w stomatologii, zapewniając wysoki komfort leczenia.

Agnieszka Mekle

Agnieszka Mekle-Olejnik

Lekarz stomatolog

Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Interesuje się ortodoncją, stomatologią estetyczną oraz protetyką. Aktywnie uczestniczy w licznych szkoleniach praktycznych dzięki którym może ciągle doskonalić swój warsztat pracy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów. Na bieżąco śledzi literaturę fachową oraz doniesienia naukowe z różnych dziedzin stomatologii. Dzięki wykorzystaniu swojej ciągle poszerzanej wiedzy technicznej i stomatologicznej może tworzyć wiele zdrowych i pięknych uśmiechów.

Patrycja Dzikowska

Lekarz stomatolog

Absolwentka oddziału lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu oraz Studiów Podyplomowych – Medycyna Estetyczna Dla Lekarzy na GWSH w Katowicach. Staż podyplomowy odbyła w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu, gdzie miała możliwość pracy w każdej dziedzinie stomatologii. W naszym gabinecie specjalizuje się w ortodoncji, protetyce, schorzeniach błon śluzowych i medycynie estetycznej. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie dobierając optymalny plan leczenia. Bierze udział w licznych kursach i konferencjach naukowych.

Bartłomiej Borowski

Bartłomiej Borowski

Chirurg stomatolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego oraz  Wydziału Lekarsko – Stomatologicznego Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista chirurgii szczękowo – twarzowej. Zajmuje się chirurgią stomatologiczną, chirurgią periodontologiczną oraz implantologią.

Violetta Pacha

Violetta Pacha

Kierownik Alfadentu

Absolwentka Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach oraz studiów podyplomowych w zakresie Zarządzanie w Ochronie Zdrowia również na Akademii Ekonomicznej. Od 20 lat zarządza firmą.

Malwina Kisielewska

Higienistka stomatologiczna

Monika Kozicka

Asystentka stomatologiczna

Danuta Brzozowska

Danuta Brzozowska

Asystentka stomatologiczna

Monika Żurawny

Monika Żurawny

Higienistka stomatologiczna

Marcelina Żak

Marcelina Żak

Asystentka stomatologiczna

Aleksandra Kukuczka

Recepcjonistka

Anna Stachuła

Higienistka stomatologiczna

Agnieszka Basia

Agnieszka Basiaga

Asystentka stomatologiczna

Monika Bieniek

Asystentka stomatologiczna

Wybierz się do nas na wizytę kontrolną

Bezpłatnie zbadamy stan Twojego uzębienia
Sprawdź dojazd

Wygodny dojazd z całego Śląska