Uprzejmie informujemy, iż z dniem 4 maja 2020 roku, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Państwa i Personelu otwieramy nasz gabinet na specjalnych zasadach.
W związku z tym prosimy o zapoznanie się z regulaminem dotyczącym przyjmowania pacjentów z uwzględnieniem zagrożeń związanych z pandemią SARS-CoV-2:

§ 1. Rejestracja pacjenta na wizytę odbywa się wyłącznie w formie telefonicznej. Numer telefonu: 32 224 31 35 lub 533 998 955. Wizyty planowane są z godzinnymi odstępami, tak aby minimalizować ilość osób w gabinecie.
§ 2. W czasie rejestracji recepcjonistka przeprowadza wstępny wywiad medyczny i ocenę zdrowia pacjenta, w tym podstawowy wywiad epidemiologiczny. Pacjenci z objawami duszności lub grypopodobnymi proszeni są o przeniesienie terminu wizyty.
§ 3. Pacjenci są przyjmowani pojedynczo, bez osób towarzyszących. Osoby towarzyszące są dopuszczalne jedynie w przypadku pacjentów niepełnoletnich, z niepełnosprawnością lub o ograniczonej sprawności ruchowej. Wszystkie osoby wchodzące na teren placówki zostaną poddane procedurze dezynfekcji.
§ 4. Po przyjeździe na umówioną wizytę pacjenci są proszeni o poinformowanie o przybyciu przed wejściem na teren placówki (np. przy pomocy telefonu). Recepcjonistka poprosi Państwa na teren placówki w momencie, kiedy personel będzie gotowy na przyjęcie pacjenta. Okrycie wierzchnie prosimy o pozostawienie w miare możliwości w aucie lub w wyznaczonym przez recepcjonistkę miejscu. Pacjenci mają obowiązek noszenia maseczki.
§ 5. Po wejściu na teren placówki pacjent jest proszony o przeprowadzenie dezynfekcji rąk za pomocą środków dostępnych w recepcji oraz zezwolenie na wykonanie bezdotykowego pomiaru temperatury ciała.
§ 6. Przed rozpoczęciem wizyty recepcjonistka przeprowadzi z pacjentem wywiad epidemiologiczny w formie kwestionariusza poświadczonego podpisem pacjenta. Kwestionariusz zawiera również zgodę pacjenta na przeprowadzenie leczenia.
§ 7. W przypadku braku przeciwskazań pacjent zostanie poddany leczeniu.

Zmienią się również godziny otwarcia gabinetu:

Poniedziałek: 14:00-20:00
Wtorek: 9:00 – 20:00
Środa: 9:00 – 20:00
Czwartek: 9:00 – 20:00
Piątek: 9:00 – 14:00

Zapewniamy, iż nasza placówka zaopatrzona jest w wszelkie niezbędne materiały ochrony osobistej, systematycznie przeprowadzana jest dezynfekcja pomieszczeń, a pracownicy przeszli odpowiednie szkolenie.